02 березня 2024 року в Бельгії у місті Вестерло пройшов міжнародний турнір з рукопашного бою. У ньому прийняло участь понад 300 спортсменів з країн Європи.
В захоплюючих, амбітних поєдинках в загальному заліку команда України зайняла друге місце поступившись команді Бельгії, на третьому місті – команда Голландії.
Дніпропетровську обласну федерацію рукопашного бою представляли на цьому турнірі 19 спортсменів. Наші дівчатка та хлопчики в особистому заліку принесли в скарбничку збірної України:
- 7 — золотих
- 6 — срібних
- 6 – бронзових медалей.
Вітаємо наших спортсменів і тренерів з відмінним результатом!
Щиро вдячні Всеукраїнській федерації рукопашного бою за організацію поїздки, а батькам — за підтримку!





