У місті Дніпро 9 марта 2024 року відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з рукопашного бою.
Ці змагання були відбірковими перед Чемпіонатом України, що проходитиме в квітні цього року у м. Київ.
Спортсмени віком від 10 до 15 років випробовували себе на міцність. Хлопці та дівчата змагались у двох розділах — легкий та дозований контакт.
Щирі емоції та жага до перемоги заполонили татамі.
В змаганнях приймали участь близько 200 спортсменів.
За підрахунком балів:
- перше загальнокомандне місце зайняла ШЄ «Рукопашник» (м. Кривий Ріг)
- срібло забрала команда ДЮСШ № 8 (м. Кривий Ріг)
- бронзу виборола команда ДЮСШ № 7 (м. Дніпро).
Висловлюємо щиру подяку спортсменам за висококласні виступи, суддям — за неупереджене суддівство, та батькам — за підтримку!






